Historie

Na trhu s prodejem automobilů jsme již 30 let. Celou tu dobu si držíme vysoký standard, a jsme moc rádi, že to naši zákazníci oceňují. Kromě prodeje aut nabízíme i kvalifikovaný servis vozů. Vlastníme plně vybavený a moderní servis, ve kterém se postaráme, aby váš vůz dostal tu nejlepší péči. Po dobu opravy vám nabídneme náhradní vůz.

SLOVO MAJITELE

Cítím velkou zodpovědnost za kvalitu naší nabídky, obsluhy a servisu. Nejdůležitější je spokojený zákazník. Jen takový zákazník bude ochoten šířit dobré jméno naší společnosti a navázat dlouhodobou spolupráci. Díky tomuto postoji naše spolupráce se zákazníkem a naše závazky vůči němu rozhodně nekončí okamžikem prodeje vozu. Proto také máme připraven bohatý program záruk a benefitů spojených s provozem u nás zakoupeného zánovního vozu.

„Věřím, že každý vůz by měl jeho majiteli přinášet zejména patřičnou bezpečnost při cestách, určitou dávku radosti z jízdy a zároveň přiměřené náklady na jeho provoz a budoucí údržbu. Ať se již rozhodnete pořídit svůj příští zánovní vůz kdekoli, přeji šťastnou ruku a mnoho spokojených kilometrů“

Jakub Schreiner, jednatel

VIZE SPOLEČNOSTI

Na trhu ojetých vozů je stále mnoho příležitostí k tvorbě inovativních dosud nevyužívaných produktů. Dlouhodobý pronájem zánovních vozů, tvorba platforem pro online výkupy apod. Budeme i nadále intenzivně pracovat na zvyšování kvality naší obsluhy.

Našim hlavním úkolem je práce na kvalitě naší nabídky vozidel. Kvalitní zánovní vozy budou i nadále tvořit naprostou většinu naší nabídky. Zbytek nabídky doplňují vozy vykoupené od našich klientů formou protiúčtu. Prodáváme tedy vozy, které dobře známe.

Certifikát kvality

Společnost TÜV NORD Czech, s.r.o. provádí důkladné audity u společností, které mají zájem o potvrzení kvality jejich práce a služeb. Certifikát udělí pouze firmám, které obstojí při náročném, hloubkovém auditu podle přesných pravidel.

Na naši práci jsme hrdí. Kvalita a spolehlivost je u nás na prvním místě. Můžeme se tedy pochlubit certifikátem kvality služeb v oblasti nákup, prodej a opravy silničních vozidel, který jsme od TÜV NORD Czech, s.r.o. obdrželi. S námi je kvalita garantována.

Společenská zodpovědnost

Příroda a ekologie Všechny naše vozy splňují všechna nařízení o bezpečnosti a emisních limitech. Žádné „neodhalitelné fígle“ třeba při měření emisí u nás nečekejte.

Charita a sociální pomoc Okolo nás je mnoho lidí, závislých na pomoci ostatních. Proto jsme se zapojili a přispíváme hned do několika podpůrných charitativních projektů.

Zaměstnanci Kva­litní práce vyžaduje kromě moderních nástrojů hlavně kvalifikovaný tým. Pravidelně proto své zaměstnance školíme a zvyšujeme jejich kvalifikaci.

HISTORIE SPOLEČNOSTI

1990 Založení společnosti
Opavskou firmu ADIV spol. s r.o., založili v roce 1990 pánové Adolf Janeček a Ivo Novák a od té doby společnost působí ve stejném oboru – prodej osobních automobilů a jejich servis.

1992 Přestavba
Přestavba starého přízemního domku během pouhých 3 měsíců na vskutku reprezentativní sídlo společnosti, v dosahu správních institucí, úřadů i veřejné dopravy poblíž centra Opavy.

2015 Nové sídlo firmy
Stavba zcela nové budovy na ulici Těšínská v Opavě, kde firma dodnes působí. Také byla otevřena druhá provozovna a to v Ostravě na ulici Ruské.

30 LET NA TRHU
V roce 2020 slavíme krásné výročí – již 30 let poskytujeme svým klientům služby v oblasti prodeje a servisu automobilů. Děkujeme za vaši přízeň.

Přihlásit se k odběru novinek