Prověření vozu

NEKUPUJTE ZAJÍCE V PYTLI

V rámci programu ŠKODA Plus poskytujeme ke všem námi nabízeným vozům nadstandardní program záruk včetně záruky technického stavu vozu, stavu najetých kilometrů a podobně, proto je nákup vozu u nás bezpečný a férový. Jsme si ale také plně vědomi, že nabídka našich zánovních vozů je omezená a soustředí se zejména na segment ročních vozů, a tudíž nejsme schopni obsloužit zdaleka každého zákazníka.

Zároveň ale také víme na základě dat našich partnerů, kteří se zabývají problematikou trhu s ojetými vozidly a také díky klientům, kteří svůj vůz pořídili mimo program ŠKODA Plus, navštěvujícím naše autoservisy, že zdaleka ne vždy je při prodeji ojetého vozu vše tak, jak se zdá, nebo jak prodávající uvádí. Na pomoc všem těm, kteří zvažují pořízení svého příštího zánovního vozu ŠKODA mimo program ŠKODA Plus, přinášíme tuto službu spočívající v kontrole technického stavu vozu a prověření veškeré dostupné historie vozu.

Vydefinovali jsme 25 standardních bodů, které by měly zajímat po technické stránce každého kupujícího a v rámci služby je těchto 25 bodů zkontrolováno a okomentováno našimi zkušenými, pravidelně proškolovanými mechaniky, a to za použití moderních diagnostických přístrojů s přímou vazbou na ŠKODA AUTO.

Druhá část služby je realizována našimi specialisty výkupu, kteří z několika různých zdrojů prověří veškerou dostupnou historii vozidla včetně věrohodnosti stavu najetých kilometrů, historie oprav po dopravních nehodách, práva třetích osob váznoucí na vozidle a podobně. Výstupem pro klienta je poté písemný zápis z technické kontroly vozu a komentář k jeho dostupné historii.

NYNÍ ZA AKČNÍ CENU VE VÝŠI 999 KČ VČ. DPH.

PROČ prověřit vůz u nás?

  • kontrola technického stavu vozu
  • prověření historie vozu včetně stavu najetých kilometrů, historie oprav po dopravních nehodách, práva třetích osob váznoucí na vozidle apod.
  • využití moderních diagnostických přístrojů s přímou vazbou na ŠKODA AUTO

Přihlásit se k odběru novinek

ADIV - Autorizovaný prodej a servis vozů škoda

Naše sociální sítě